Hakkımızda

Murat Soğutma ve Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1996 yılında Hacı Tekdemir tarafından kurulmuştur. Kuruluşu itibari ile soğutma sektöründe yerini alan firmamız; yatırımcılara, yüklenicilere ve bu sektörde hizmet veren tüm servislere soğutma tekniği ile ilgili ana ve yardımcı ürün ve malzemeler temin etmekte, destek olmaktadır. 

Soğutma sistemleri, ayrıntıları ve alt ürünleri fazla olan ancak bundan da önemlisi 
özen ve dikkat gerektiren mekanizmalardır. Murat Soğutma bu nedenle müşterilerine sadece satış yapmayı değil, aynı zamanda müşterilerini doğru ve kaliteli malzeme seçme konusunda da aydınlatmayı amaç edinmiştir. Böylece kurulacak soğutma sistemlerinin uzun ömürlü, kaliteli ve arıza, problem riski minimum seviyede olacak şekilde oluşturulmasını amaçlamıştır. Doğru hesaplama ve doğru malzeme seçimi, düzgün tasarım ve tekniğine uygun montaj bir soğutma sisteminin olmazsa olmazlarıdır. Bunların düzgün gerçekleştirilmesi durumunda sistemler uzun ömürlü olup yıllarca sorunsuz hizmet vermektedir. Bu nedenlerden dolayı Murat Soğutma müşterilerine kaliteli ürün ve malzeme sunmaktan asla ödün vermemektedir. Müşterileri ile satış sonrası ilişkilerini de en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

MİSYON

Murat Soğutma ve Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyet gösterdiğimiz soğutucu sistemleri alanında yurtiçi ve yurtdışında tercih edilen, kaliteli ürünleri ve teknik hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

VİZYON

Murat Soğutma bünyesinde gerçekleştirdiğimiz soğutma sektöründeki çalışmalarımızla yurtiçi ve yurtdışında tercih edilen bir marka olmayı hedeflemekteyiz.